Contact

Keizer Leopoldstraat 1C
9000 Gent

business@smarttravel.be
+32 (0)9 235 40 60

IBAN BE46 3900 3182 3836
BTW BE 0876 347 785
Lic.N° A6219

IATA

Wij zijn er voor u!

Guy Kluyskens
Agency Owner

guy@smarttravel.be
+32 (0)9 235 40 67

Marijke Van Luchene
Agency Manager

marijke@smarttravel.be
+32 (0)9 235 40 66

Martine Reynebeau
Account Manager

martine@smarttravel.be
+32 (0)9 235 40 63

Lynn Geirnaert
Business Travel Consultant

lynn@smarttravel.be
+32 (0)9 235 40 65

Evelyn Gybels
Leisure Travel Consultant

evelyn@smarttravel.be
+32 (0)9 235 40 60

Ellen Serweytens
Business Travel Consultant

ellen@smarttravel.be
+32 (0)9 235 40 64

Valerie Schoonbaert
Business Travel Consultant

business@smarttravel.be
+32 (0)9 235 40 68

Gaël Eylenbosch
Business Travel Consultant

gael@smarttravel.be
+32 (0)9 235 40 61


www.uniglobe.be maakt gebruik van cookies - lees meer Sluit deze melding Sluit deze melding