Contact

Hendrik I lei 45
1800 Vilvoorde

info@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 80

IBAN BE10 0688 9700 5204
BTW BE 407 134 041
Lic.N° A 5943

IATA

Wij zijn er voor u!

Diane De Wit
Agency Owner

diane.dewit@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 80
LinkedIn

Jean-Pierre Sanders
Agency Manager

jean-pierre.sanders@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 80
LinkedIn

Magali De Smet
Online Services Manager

magali.desmet@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 80
LinkedIn

Hilde Iemants
Finance & Administration

hilde.iemants@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 80

Steven Dirickx
Communication Manager

steven.dirickx@uniglobevdktravel.be
+32 (0)471 99 59 73
LinkedIn

Werner Malomgré
Sales & Account Manager

wmalomgre@uniglobetravel.be
+32 (0)496 56 36 37

Stéphanie Aelbrecht
Business Travel Consultant

stephanie.aelbrecht@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 83

Sammy Bonnewijn
Business Travel Consultant

sammy.bonnewijn@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 96

Valérie Theys
Business Travel Consultant

valerie.theys@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 91

Sarah De Cock
Business Travel Consultant

sarah.decock@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 98

Anne De Coninck
Business Travel Consultant

anne.deconinck@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 93

Caroline Decock
Business Travel Consultant

caroline.decock@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 94

Véronique Jacxsens
Business Travel Consultant

veronique.jacxsens@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 81

Kristel Van Obberghen
Business Travel Consultant

kristel.Vanobberghen@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 92

Patrick Palstermans
Intern Sales

patrick.palstermans@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 80

Rudi Van der kelen
Cruise Consultant

rudi.vanderkelen@uniglobevdktravel.be
+32 (0)2 756 00 80


www.uniglobe.be maakt gebruik van cookies - lees meer Sluit deze melding Sluit deze melding